- Casio

Цена
€127 82 / 249 99 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Мъжки часовник CASIO EDIFICE - EFV-550GY-8AVUEF
Производител Casio
Референтен номер EFV-550GY-8AVUEF
Подходящ за Мъже
Гаранция 2 години
Колекция Edifice
Корпус
Форма Кръгъл
Материал на корпус Неръждаема стомана
Диаметър на корпус (мм) 47
Основни характеристики
Стъкло Най-разпространен тип стъкло, устойчиво на надраскване. Минерал-кристал
Дисплей Хронограф
Цвят на дисплея Сив
Дата Да
Механизъм Задвижва се от батерия. Кварц
Покритие Без покритие
Водоустойчивост Позволява мокрене и плуване във водни басейни, без гмуркане. 10 ATM
Верижка/каишка
Материал на верижка/каишка Неръждаема стомана
Цвят на верижка/каишка Сив
Производител Casio
Референтен номер EFV-550GY-8AVUEF
Подходящ за Мъже
Гаранция 2 години
Колекция Edifice
Корпус
Форма Кръгъл
Материал на корпус Неръждаема стомана
Диаметър на корпус (мм) 47
Основни характеристики
Стъкло Най-разпространен тип стъкло, устойчиво на надраскване. Минерал-кристал
Дисплей Хронограф
Цвят на дисплея Сив
Дата Да
Механизъм Задвижва се от батерия. Кварц
Покритие Без покритие
Водоустойчивост Позволява мокрене и плуване във водни басейни, без гмуркане. 10 ATM
Верижка/каишка
Материал на верижка/каишка Неръждаема стомана
Цвят на верижка/каишка Сив
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Мъжки часовник CASIO EDIFICE - EFV-550GY-8AVUEF
Производител Casio
Референтен номер EFV-550GY-8AVUEF
Подходящ за Мъже
Гаранция 2 години
Колекция Edifice
Корпус
Форма Кръгъл
Материал на корпус Неръждаема стомана
Диаметър на корпус (мм) 47
Основни характеристики
Стъкло Най-разпространен тип стъкло, устойчиво на надраскване. Минерал-кристал
Дисплей Хронограф
Цвят на дисплея Сив
Дата Да
Механизъм Задвижва се от батерия. Кварц
Покритие Без покритие
Водоустойчивост Позволява мокрене и плуване във водни басейни, без гмуркане. 10 ATM
Верижка/каишка
Материал на верижка/каишка Неръждаема стомана
Цвят на верижка/каишка Сив
Производител Casio
Референтен номер EFV-550GY-8AVUEF
Подходящ за Мъже
Гаранция 2 години
Колекция Edifice
Корпус
Форма Кръгъл
Материал на корпус Неръждаема стомана
Диаметър на корпус (мм) 47
Основни характеристики
Стъкло Най-разпространен тип стъкло, устойчиво на надраскване. Минерал-кристал
Дисплей Хронограф
Цвят на дисплея Сив
Дата Да
Механизъм Задвижва се от батерия. Кварц
Покритие Без покритие
Водоустойчивост Позволява мокрене и плуване във водни басейни, без гмуркане. 10 ATM
Верижка/каишка
Материал на верижка/каишка Неръждаема стомана
Цвят на верижка/каишка Сив
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Мъжки |
| Пол | Мъжки |
| Гаранция | 2 години |
| Гаранция | 2 години |
| Серии | Edifice |
| Серии | Edifice |
| Цвят | Сив |
| Цвят | Сив |
| Материал Каишка/Верижка | Стомана |
| Материал Каишка/Верижка | Стомана |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналогов |
| Циферблат | Аналогов |
| Водоустойчивост | 10 BAR |
| Водоустойчивост | 10 BAR |
| Хронограф | Да |
| Хронограф | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса (mm) | 44.5 |
| Водоустойчивост | 100 m |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Сив |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Не |
| Подсветка | Не |
| Дебелина на корпуса (mm) | 12.5 |
| Тахиметър | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Мъжки часовник Casio Edifice EFV-550GY-8AVUEF
Съчетаващ спортен шик с прецизен японски кварцов механизъм, този Casio Edifice предлага смел корпус от 44.5 мм и атрактивен сив циферблат със светещи стрелки. Гривната от неръждаема стомана осигурява издръжливост и комфорт за ежедневно носене.
Ключови Предимства
- Прецизно отчитане на времето — Надежден японски кварцов механизъм за точно време.
- Издръжлива конструкция — Корпус и гривна от неръждаема стомана, устойчиви на корозия и износване.
- Водоустойчив — Клас на защита 100 метра, подходящ за плуване и гмуркане с шнорхел.
- Показване на дата — Практичен прозорец за дата на 3 часа.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса | 44.5 mm |
| Водоустойчивост | 100 m |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Сив |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Да |
| Подсветка | Не |
Какво има в кутията
- Часовник
- Оригинална кутия
- Гаранционна карта
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




